20 Mayıs 2012 Pazar

JOHN FRIEDA

    Adına sanına kanıp da almış olduğum john frieda ürünlerimden bahsedeceğim size. Birkaç ay önce markafoni 'de john frieda indirimi olduğunu öğrenince hemen hangi ürünü alsam diye bakmaya başladım. John frieda kullanan arkadaşlarım aldıkları ürünlerden cok memnun kaldıkları için john frieda ürünlerinin çok iyi olduğunu düşünüyordum. Ama hiç öyle düşündüğüm gibi çıkmadılar. İşte aldıklarım :


 İlk olarak üstte gördüğünüz üründen bahsetmek istiyorum : Hacim Kazandıran Şekillendirici Saç Köpüğü. Benim bu köpüğü almamdaki amaç daha belirgin buklelerim  olsun, daha hacimli saçlarım olsun idi. Tamam bukleler daha belirgin oluyor ama diğer saç kremlerinin yaptığı etkiden çok da farklı değil yaptığı. Daha önce  schwarzkopf'un köpüğünü kullanmıştım o bundan daha iyiydi belirtmeden geçemeyeceğim. Bu köpük saçımı yapış yapış yaptı resmen. Beğenmedim ... İndirimden 10TL'ye almıştım bu arada.Aldığım diğer ürün ise %100 parlaklık veren sprey. Keşke mükemmel diyebilseydim. Farkı pek anlayamadm açıkcası. Biraz ışıltı veriyor gibi ama öyle iddialı oldukları kadar %100 ışıltı yok. Ayrıca sanırım bu john friedanın genel özelliği bu da yapış yapış yapıyor. Saç tellerinin üzerini bir tabakayla örttüğü için, resmen toz, kir ne varsa tutuyor. Saçlarım normal zamanlardaki halinden daha kirli oluyor. Yıkadığımda akan sudan bunu gayet net görebiliyorum. Yine de kullanıyorum. Onu da 10 TL 'ye indirimden almıştım. Hediye çekim vardı sanırım. 
Hani çok sevdiğiniz bir ürünü kullanmaktan çekinirsiniz , çok az sıkarsınız ya da sürersiniz falan ya ben de bu ürünü sevmediğim için kullanacağım zaman epey bir sıkıyorum. 
Sonuç olarak beğenmedim. Tavsiye etmiyorum bu iki ürünü. Diğer john frieda ürünleri nasıldır bilemiyorum ama umarım iyidir bu kadar isim yaptığına göre ! 

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder